top of page

Camianın Bir Parçası Olmak

Saint-Joseph'liler Derneği olarak yaklaşık 6.000 civarı mezunumuzu bir araya getirmek, camiayla iletişimini güçlendirmek, üyelerimiz arasında dayanışmayı artırmak ve onlara yardımcı olabilmek için çalışmalar yapıyoruz. Dönem Elçileri ve tüm dünyadan Coğrafi Elçiler vasıtasıyla projelerimizi daha çok Saint-Joseph'liye aktarmaya çalışıyoruz. 

Eğitim bursu bağışları sayesinde; ihtiyacı olan öğrenci kardeşlerimize 2022 yılında 503.314 TL, 2023 yılında 330.000 TL burs sağladık ve iki yılda toplam 12 öğrenciyi desteklemiş olduk. Her ay cüzi bir miktar düzenli bağış yaparak genç kardeşlerimizin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Destek olmak için tıklayabilirsiniz.

Her yıl düzenlediğimiz Geleneksel Petit Pain buluşmamızın yanı sıra; kültürel geziler ve dönem buluşmaları düzenliyor, Fransa Konsolosluğu ve diğer paydaş kurumlardan özel davetleri üyelerimize ulaştırıyoruz. Ayrıca sizlerin önerileriyle de çeşitlenecek etkinliklerimizle, pandemi öncesindeki bira-şarap tadımı ve çeşitli seminerleri de yeniden hayata geçirmeyi planlıyoruz.

SJ Club üye kuruluşları projesiyle; çeşitli sektörlerdeki güvenilir kuruluşlarla üyelerimize özel anlaşmalar yapıyor, hayatın her alanında üyelerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

SJ Boutique online mağazamızda SJ logolu hediyelik ve kullanışlı ürünler sunuyoruz.

Quartier dergimiz ile Frankofon camia arasındaki iletişimi, Türkiye ile sınırlı kalmamak üzere sağlayarak önemli bir rol üstleniyoruz.

Pandeminin ilk dönemlerinde,  risk grubunda bulunan üyelerimiz ve emekli öğretmenlerimiz başta olmak üzere 65 yaş üstü 350 üyemize telefonla ulaştık. İhtiyaçlarını ve hatırlarını sorduk. Covid-19’a karşı SJ Camiası bir arada projesi ile hem camiamızdaki uzmanlar pandemiyle ilgili sorularınızı yanıtladı, hem de camiamız içindeki genç gönüllüler desteğe ihtiyacı olan büyüklerimize pratik konularda destek olabildi. Bu konudaki desteğimizin sürekli olarak devam edeceğini bilmenizi isteriz.

 

Unionistes desteği ve SJ Alumni projesiyle yurtdışında okuyan öğrencilere burs, ikamet  ve staj alanlarında elimizden gelen desteği sağlıyoruz

SJ CLUB Üyelik Avantajları

100'den fazla sayıda üye kuruluşun indirim fırsatları ve kampanyalarından Saint-Joseph'liler Derneği Üyesi olarak  yararlanabilirsiniz. 

Her an her yerden bilgilerimi nasıl güncellerim ve diğer üyelere nasıl ulaşırım?

Kolay erişilebilir, basit arayüzlü, üyelerin bilgilerini birbirleriyle paylaşmaları amacına yönelik bir uygulamayla, bilgilerinizi daima güncel tutabilmenizi de sağlıyoruz.

Saint-Joseph’liler Derneği üye yönetim sistemi, üyelerin bilgilerini bizzat güncellemesine ve bu bilgileri daha sonra arayan diğer üyelerin ulaşabileceği şekilde paylaşmasına yasal düzenlemelere uygun şekilde olanak tanıyor.

Bilgilerinizi güncellemek için üye yönetim portalımıza, uyelik.sjd.org.tr adresinden e-posta adresinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

  • "Bilgilerim" sekmesindeki "Kişisel" bölümünden doğum yılı ve TC kimlik numaranızı, "İletişim" bölümünden adres ve telefon bilgilerinizi ve "Eğitim & Mesleki" bölümünden CV bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  • "Borç&Ödemeler" sekmesinden, aidat borcunuzu sorgulayabilir, Akbank kredi kartınızla 6 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsiniz.

  • Saint-Joseph'liler Derneği Eğitim Bursuna bağışta bulunabilirsiniz.

  • "Adres Defteri" sekmesinden, üyelerimiz ile irtibata geçebilir, meslek, il, yaş, ülke gibi filtreler vasıtasıyla okul arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. (Sadece “Gizlilik&Ayarlar” bölümünden “Bilgilerimi Göster” seçeneğini işaretleyen profiller listelenmektedir.)

  • "Bilgilerim" sekmesinden "Gizlilik&Ayarlar" bölümünde, iletişim izninizi açarak mail listemize dahil olabilirsiniz, “Bilgilerimi Göster” seçeneğini işaretleyerek ise diğer üyelerin size ulaşmasına izin vermiş olursunuz.

  • "Etkinlikler" sekmesinden, geçmiş ve gelecek etkinliklerimizi görüntüleyebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Not:  Verilerinizin güvenliği için, Türkiye’de STK’ların bir numaralı tercihi olan ve  uluslararası güvenlik standartlarını karşılayan Fonzip firmasından hizmet alıyoruz. Üye yönetim sistemimizle ilgili tüm soru ve görüşleriniz için dernek@sjd.org.tr'ye ulaşınız.

bottom of page