top of page
Adsız.png

Camianın Bir Parçası Olmak

Saint-Joseph'liler Derneği olarak yaklaşık 6000 civarı mezunumuzu bir araya getirmek, camiayla iletişimini güçlendirmek, üyelerimiz arasında dayanışmayı artırmak ve onlara yardımcı olabilmek için çalışmalar yapıyoruz.

 

Quartier Dergi arzu eden üyelerimize basılı olarak gönderiliyor. Camia ile ilgili duyuru ve haberler tüm üyelerimize ulaştırılıyor.

Eğitim bursu faaliyetleri yürütüyoruz, her sene en az 4 öğrencinin 1 yıllık eğitim bedelini karşılayacak burs toplayarak Saint-Joseph Lisesi’ne teslim ediyoruz, lisemizin belirlediği ihtiyaç sahibi öğrencilere veriliyor. Her ay cüzi bir miktar düzenli bağış yaparak genç kardeşlerimizin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Destek olmak için tıklayabilirsiniz.

Üyelerimize yönelik çok sayıda etkinlik gerçekleştiriyoruz: şarap, viski tadımları, söyleşiler, eğitimler, geziler, fransızca film geceleri. İnternet sitemizde görsellerini bulabilirsiniz. Bir araya gelmemizin bir süre mümkün olmadığı 2020 Mart ayından itibaren etkinliklerimizi online yapmaya başladık.

Pandeminin ilk dönemlerinde,  risk grubunda bulunan üyelerimiz ve emekli öğretmenlerimiz başta olmak üzere 65 yaş üstü 350 üyemize telefonla ulaştık. İhtiyaçlarını ve hatırlarını sorduk. Covid-19’a karşı SJ Camiası bir arada projesi ile hem camiamızdaki uzmanlar pandemiyle ilgili sorularınızı yanıtladı, hem de camiamız içindeki genç gönüllüler desteğe ihtiyacı olan büyüklerimize pratik konularda destek olabildi. Bu konudaki desteğimizin sürekli olarak devam edeceğini bilmenizi isteriz.

 

Unionistes desteği ve SJ Alumni projesiyle yurtdışında okuyan öğrencilere burs, ikamet  ve staj alanlarında elimizden gelen desteği sağlıyoruz

SJ CLUB Üyelik Avantajları

100'den fazla sayıda üye kuruluşun indirim fırsatları ve kampanyalarından Saint-Joseph'liler Derneği Üyesi olarak  yararlanabilirsiniz. 

Vize Başvurusunda Ayrıcalık!

Ticari, Turistik ya da Eğitim amaçlı vize başvurularınız için, dernek üyeliğinizi belgeleyen vize yazısını almayı unutmayınız.

Detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklayınız.

bottom of page