top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıEsendal '10

Covid-19'a Karşı Saint-Joseph Camiası Bir Arada

Güncelleme tarihi: 2 Haz 2020

Değerli Saint-Joseph’liler,


Camiaların karakterini zor günlerde verdikleri tepkiler belirler. İçinde olduğumuz günlerden daha zorunu uzun süredir yaşamadık. Şimdi camia olarak karakterimizi, duruşumuzu ortaya koyacağımız zaman.


Bu zor günlerde iki pratik programı hayata geçirmek istiyoruz: Evde Destek Programı ve Bilgi Hattı Programı.


Evde Destek Programı kapsamında genç mezunlarımız; evden çıkmaması gereken, risk grubu içindeki mezunlarımıza ev ihtiyacı, ilaç alışverişi, ya da bazen sadece telefonun ucundaki bir ses olarak destek verecekler.


Eğer desteğe ihtiyacınız varsa, programa katılmak için lütfen bizi 0216 450 54 84 ya da 0216 414 42 48 numaralarından arayın.


Çevrenizdeki mezunlarımıza destek olabilecekseniz lütfen bu formu doldurun, ihtiyaç olunca biz size ulaşalım.


Bilgi Hattı Programı kapsamında tıp doktoru ya da ilgili alanlarda akademisyen olan üyelerimiz camiamızdan gelen sorulara cevap verecek. Malum etrafta çok ciddi bir bilgi kirliliği var. Kaynağını bildiğimiz, güvendiğimiz kişilerden gelecek bilginin çok değerli olacağı bir zamandayız.


Sorularınızı bizimle dernek@sjd.org.tr adresinden ya da 0216 450 54 84 ve 0216 414 42 48 numaralarından paylaşabilirsiniz. Eğer uzmanlık alanımla ilgili soruları cevaplarım derseniz bizimle aynı kanallardan temasa geçebilirsiniz.


Gelen soruları alanlarına göre uzmanlarımızla paylaşıp, gelen cevapları toparladıktan sonra hem soru sahipleriyle, hem de özel bilgi içermemesi kaydıyla camiamızla paylaşacağız.


Bu zor günlerde lütfen kendinize iyi bakın, her duyduğunuz söylentiye inanmayın, ve herhangi bir semptomunuz olduğunu düşünüyorsanız Sağlık Bakanlığı’nın (SABİM) ALO 184 hattını arayın.


Daha güzel günlerde görüşmek üzere.


Saygılarımızla,


Saint-Joseph’liler DerneğiKoronavirüs’e Karşı Saint-Joseph Camiası Bir Arada

117 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page