top of page

Üye Olmak İçin

Saint-Joseph'liler Derneği Asıl Üyeliği

  • En az bir eğitim ve öğretim yılını Saint-Joseph Lisesinde tamamlamış olanlar Dernek Asıl Üyeliği başvurusunda bulunabilirler. 10 Temmuz 2021 tarihinden itibaren "giriş aidatı" ödeme kuralı kaldırılmıştır. 

  • Üyelik başvuru formlarını doldurup imzaladıktan sonra diğer belgelerle birlikte bize elden veya kargoyla teslim etmenizi rica ediyoruz, işlemleri önden başlatabilmemiz için taranmış olarak dernek@sjd.org.tr adresine gönderebilirsiniz. 

  • Mail olarak gönderdiğiniz belgeleri; ister Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak (444 25 52), ister okul bahçesindeki ofisimize uğrayarak ilk fırsatta bize ulaştırmanızı ayrıca rica edeceğiz. 

 

       2024 yılı Dernek Üyelik Aidatı: 1.200 TL

SJ Club Üyeliği 

  • Saint-Joseph’liler Derneği üyeleri doğal SJ Club üyesi kabul edilmekte olup ayrıca başvuruda bulunmalarına gerek yoktur.

  • Saint-Joseph Lisesi velileri, SAJEV Okulları ve İzmir Saint-Joseph Lisesi mensupları SJ Club Kart projesinden faydalanabilir.

  • Doğal SJ Club üyeleri, ücretli üyelik kapsamı, sunulan imkanlar ve başvuru detayları için lütfen Bireysel SJ Club Üyeliği sayfasını ziyaret ediniz.

       2024 yılı SJ Club Üyelik Bedeli: 1.500 TL (Kdv Dahil)

Asıl Üyelik Başvuru Formları:

Dernek Asıl Üyeliği
Başvuru Formu

Üye Aydınlatma

Ticari İleti

Saint-Joseph'liler Derneği Asıl Üyeliği'ne yukarıdaki adımları takip ederek  başvurabilirsiniz. Eğer asıl üyelik formlarını doldurmadan önce yardım almak isterseniz, sayfanın en altındaki ön başvuru formunu doldurabilir veya dernek@sjd.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.​​

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu nedenle, her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuz kapsamında kişisel verilerinizi yasal düzenlemeler ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

bottom of page