Aidat Ödeme

Yukarıda yer alan "Kart ile Ödeme" butonuna tıklayarak güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilir veya en aşağıda bulunan Dernek banka hesabına Havale veya EFT yapabilirsiniz.
 

Dilerseniz 0216 450 54 84 numaralı telefondan Dernek ofisini arayarak aidat ödemenizi kredi kartınız ile taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. İş Bankası ve Akbank kredi kartlarına 6 ay taksit imkanı vardır.
 

BDDK tarafından Dernek ve Kulüp aidat ödemelerinde yapılan taksitli ödeme 6 ay ile sınırlandırılmıştır.

 

Banka Hesap Numaramız

Banka ve Şube Adı  : Turkishbank Moda Şubesi
Hesap Adı                 : Saint-Joseph’liler Derneği
IBAN NO                    : TR59  0009  6000  0008  4000  0749 54

Üye Yönetim Portalı Nasıl Kullanılır?

Üye yönetim portalımıza, https://fonzip.com/sjdernek adresinden e-posta adresinizi kullanarak giriş yapabilir ya da Facebook veya LinkedIn hesaplarınızla bağlanabilirsiniz.

  • "Bilgilerim" sekmesindeki "Kişisel" bölümünden doğum yılı ve TC kimlik numaranızı, "İletişim" bölümünden adres ve telefon bilgilerinizi ve "Eğitim & Mesleki" bölümünden CV bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  • "Ödemeler" sekmesinden, aidat borcunuzu sorgulayabilir, Akbank kredi kartınızla 6 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsiniz.

  • Saint-Joseph'liler Derneği Eğitim Bursuna bağışta bulunabilirsiniz.

  • "Üyeler" sekmesinden, üyelerimiz ile irtibata geçebilir, meslek, il, yaş, ülke gibi filtreler vasıtasıyla okul arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. (Sadece gizli olmayan profiller listelenmektedir.)

  • "Bilgilerim" sekmesinden "Üyelik" bölümünde, iletişim iznini açarak mail listemize dahil olabilirsiniz, profil gizliliğini kaldırarak ise diğer üyelerin size ulaşmasına izin vermiş olursunuz.

  • "Etkinlikler" sekmesinden, geçmiş ve gelecek etkinliklerimizi görüntüleyebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

50 ème Anniversaire.png