top of page

Aidat Ödeme

Yukarıda yer alan "Kart ile Ödeme" butonuna tıklayarak güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilir veya en aşağıda bulunan Dernek banka hesabına Havale veya EFT yapabilirsiniz.

 

Banka Hesap Numaramız

Banka ve Şube Adı  : Turkishbank Moda Şubesi
Hesap Adı                 : SAINT JOSEPHLILER DERNEGI
IBAN NO                    : TR59  0009  6000  0008  4000  0749 54

AÇIKLAMA                 : Üye ad-soyadı ya da Üye Numarası
 

Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank’ta bulunan hesaplarımıza ödeme yapmak isterseniz, dernek@sjd.org.tr adresinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 


Not: Havale yoluyla yapılan aidat ödemeleriniz banka hesabınıza iade ediliyorsa “Alıcı Adı” alanı hatalı olabilir. TurkishBank’ta bulunan aidat hesabımıza yaptığınız ödemeler için lütfen “Alıcı Adı” kısmına “SAINT JOSEPHLILER DERNEGI” yazın. “-”, tire işareti kullanmayınız.

Dilerseniz 0216 450 54 84 numaralı telefondan Dernek ofisini arayarak aidat ödemenizi kredi kartınız ile taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. İş Bankası ve Akbank kredi kartlarına 6 ay taksit imkanı vardır.


BDDK tarafından Dernek ve Kulüp aidat ödemelerinde yapılan taksitli ödeme 6 ay ile sınırlandırılmıştır.

Her an her yerden bilgilerimi nasıl güncellerim ve diğer üyelere nasıl ulaşırım?

Kolay erişilebilir, basit arayüzlü, üyelerin bilgilerini birbirleriyle paylaşmaları amacına yönelik bir uygulamayla, bilgilerinizi daima güncel tutabilmenizi de sağlıyoruz.

Saint-Joseph’liler Derneği üye yönetim sistemi, üyelerin bilgilerini bizzat güncellemesine ve bu bilgileri daha sonra arayan diğer üyelerin ulaşabileceği şekilde paylaşmasına yasal düzenlemelere uygun şekilde olanak tanıyor.

Bilgilerinizi güncellemek için üye yönetim portalımıza, uyelik.sjd.org.tr adresinden e-posta adresinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

  • "Bilgilerim" sekmesindeki "Kişisel" bölümünden doğum yılı ve TC kimlik numaranızı, "İletişim" bölümünden adres ve telefon bilgilerinizi ve "Eğitim & Mesleki" bölümünden CV bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  • "Borç&Ödemeler" sekmesinden, aidat borcunuzu sorgulayabilir, Akbank kredi kartınızla 6 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsiniz.

  • Saint-Joseph'liler Derneği Eğitim Bursuna bağışta bulunabilirsiniz.

  • "Adres Defteri" sekmesinden, üyelerimiz ile irtibata geçebilir, meslek, il, yaş, ülke gibi filtreler vasıtasıyla okul arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. (Sadece “Gizlilik&Ayarlar” bölümünden “Bilgilerimi Göster” seçeneğini işaretleyen profiller listelenmektedir.)

  • "Bilgilerim" sekmesinden "Gizlilik&Ayarlar" bölümünde, iletişim izninizi açarak mail listemize dahil olabilirsiniz, “Bilgilerimi Göster” seçeneğini işaretleyerek ise diğer üyelerin size ulaşmasına izin vermiş olursunuz.

  • "Etkinlikler" sekmesinden, geçmiş ve gelecek etkinliklerimizi görüntüleyebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Not:  Verilerinizin güvenliği için, Türkiye’de STK’ların bir numaralı tercihi olan ve  uluslararası güvenlik standartlarını karşılayan Fonzip firmasından hizmet alıyoruz. Üye yönetim sistemimizle ilgili tüm soru ve görüşleriniz için dernek@sjd.org.tr'ye ulaşınız.

bottom of page