top of page

SJ Kariyer

Özel Saint-Joseph Lisesi ile SAJEV Okulları’nda okuyan veya yeni mezun olan öğrencilere yol göstermeyi, desteklemeyi ve burs, staj, kariyer imkanları konusunda güvenilir bir bilgi kaynağı sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda SJ Alumni Üyelerimizin de desteği ile mentorluk projesini hayata geçirdik.

 

Öğrencilerin doğru meslek seçimini yapması, kendi özelliklerine ve hedeflerine en uygun üniversitelere başvurmasını sağlamak adına 6 aşamalı bir serüven dizayn edildi. Eğitim hayatını yurt dışında sürdürmek isteyen öğrencilerin, ülke seçimlerini yaparken faydalanabilecekleri Meslek ve Ülke Rehberleri oluşturuldu. Detaylı bilgi için aşağıda bulunan sayfaları ziyaret ediniz.

Saint-Joseph’liler Derneği olarak misyonumuzun bir parçası da, öğrencilerimize, mezunlarımıza ve üyelerimize kariyer adımlarında yardımcı olmak, kişisel gelişimlerine destek olmak ve onlara iş imkanları yaratmaya çalışmaktır.

Saint-Joseph mezunları olarak "Saint-Joseph Alumni" Linkedin grubunda toplanıyor, yeni kariyer fırsatlarını bu portal üzerinden paylaşıyor ve takip ediyoruz.

 

Bu çerçevede, Saint-Joseph’li iş sahibi mezunlardan, dernek üyelerinden ve özellikle Fransızca diline hakim eleman arayan şirketlerden tarafımıza ulaşan iş imkanlarını sitemiz üzerinden bilgilendirme amaçlı olarak herhangi bir yükümlülük üstlenmeksizin paylaşmaktayız. Bununla beraber iş veya staj arayışında olan, bu talebini özgeçmişiyle beraber dernek ofisine ileten mezunlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri adına ilgili olabilecek firma ve kişilere, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun gereğince ve talepte bulunan kişinin onayı dahilinde iletmekteyiz.

Linkedin sayfamız için : Saint-Joseph'liler Derneği

lınkedınafıs.png
bottom of page