top of page

Toujours Ensemble

Sevgili Öğrenci ve Yeni Mezun Kardeşlerimiz,

 

Mezuniyetinizden itibaren altı yıl boyunca, bir SJ Club üyesi olarak, Saint-Joseph’liler Derneği’nin sağladığı birçok hizmetten ve ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Ümidimiz, bu süre içinde “biz bu dernek işini çok sevdik” deyip Saint-Joseph’liler Derneği üyesi de olmanızdır.

Geleneksel hale getirdiğimiz Toujours Ensemble buluşmalarında da size üniversite ve iş hayatlarına hazırlandığınız bu dönemde nasıl yardımcı olabileceğimizden, derneğin sağladığı olanak ve programlardan bahsediyoruz. Eğer bu sene buluşmayı kaçırdıysanız aşağıdaki butonlardan sunumu inceleyebilir ve mesleki gelişim formunu doldurabilirsiniz.

SJ Club üyesi olmanın sizlere sunduğu olanaklar şimdilik şunlar:


•    SJ Alumni ağına erişerek yurtdışında eğitim, iş, staj gibi konularda o ülkelerde yaşayan mezunlarımızdan destek alma fırsatı (yani uzaklara gittiğinizde çalabileceğiniz bir kapı, destek alabileceğiniz bir büyüğünüzün olması).

•    Parcours Pro SJ programımız ile meslek seçimi, staj, burs gibi konularda alanlarında uzman mezunlarımızdan mentorluk alma fırsatı.

•    Sadece Saint-Joseph'liler açık LinkedIn grubumuza katılarak iş fırsatlarını takip etmek, ilişki ağınızı geliştirme fırsatı (orada normalde randevu almak için aylarca uğraşmanız gerekecek büyüklerinize bir mesaj kadar yakında olacaksınız).

•    SJ Club kartınızı kullanarak yüze yakın yerden indirimli ürün ve hizmetler alma fırsatı (öğrencilikte çok yararlı şeyler bunlar).

•    Dernek aktivitelerine katılım. Hepsi ilginizi çekmeyebilir ama eğitim programlarından içki tadımlarına, ekmek yapmaktan sinema gecelerine tonla etkinliğimiz oluyor. Biri mutlaka ilginizi çekecektir. Çoğuna bir misafirinizle beraber katılıp patlamış mısır parasına (ya da bedavaya) harika birkaç saat geçirebilirsiniz. 

•    SJ Boutique’ten okul logolu iyi tasarımlı, “vay yakıyor” dedirtecek ürünler alabilme imkânı (tamam itiraf ediyoruz, üye olmasanız da aslında bunlardan alabiliyorsunuz).

Bu olanaklar için şimdilik dedik çünkü her yıl bunların yanına yenilerini ekliyoruz. Üstelik bizim aklımıza gelmeyen şeyler varsa, sizin fikirlerinize de her zaman açığız.
 

.
bottom of page