top of page
Ara
 • Saint-Joseph'liler Derneği

5 Şubat 2023, Pazar - Coğrafi Elçiler Toplantı Özeti

Değerli Coğrafi Elçilerimiz,


5 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirdiğimiz buluşmaya değerli katılımınız ve katkılarınız için çok teşekkür ediyoruz. Katılamayan elçilerimiz videonun kaydına şu link üzerinden ulaşabilir.


Malumunuz üzere, toplantımızdan bir kaç saat sonra hepimizi hüzne boğan depremler üst üste yaşandı. Bu sebeple bu maili ancak şimdi size gönderebiliyoruz.


Saint-Joseph Camiası olarak bu süreçteki faaliyetlerimizi Coğrafi Elçiler WhatsApp duyuru grubu ve sosyal medya üzerinden paylaştık. Nisan ayı başında yayınlayacağımız e-Quartier dergimizde gelecek projelerimizi detaylandıracağız.


5 Şubat toplantımızda en sık gelen taleplerden biri, tüm Saint-Joseph’lilerin iletişim ve mesleki bilgilerine ulaşılabilen bir platform üzerine oldu. KVKK sınırlamaları çerçevesinde bununla ilgili size sunabileceğimiz birkaç yöntem var:

 • Dernek üye yönetim sistemimiz olan Fonzip’te "Bilgilerim" sekmesinden "Gizlilik&Ayarlar" bölümünde, “Bilgilerimi Göster” seçeneğini işaretleyerek diğer üyelerin size ulaşmasına izin verebilirsiniz.

 • LinkedIn Saint-Joseph Alumni kapalı grubumuza dahil olabilirsiniz. Bu grubu 2018 yılında tüm diğer İstanbul Saint-Joseph grup adminlerine ulaşarak oluşturduk ve en başından itibaren sadece okulumuzda en az 1 yıl okuyan kişilerin katılım taleplerini onaylıyoruz.

 • LinkedIn profilinize lise bilginizi ekleyerek, filtreler yoluyla diğer mezunların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz

 • Ayrıca, LinkedIn profilinizde Coğrafi Elçi olduğunuzu aşağıdaki adımları takip ederek tanımlayabilirsiniz.

  • Add profile section - Additional - Add volunteer experience

  • Organization: Saint-Joseph’liler Derneği

  • Role: Coğrafi Elçi

  • Cause: Social Services

Buna ek olarak; dernek internet sitemizde bulunan coğrafi elçiler sayfasına, elçinin kendi yazılı iznine istinaden, e-posta bilgilerini ve LinkedIn profillerini eklemeye karar verdik. Bu işlemi sadece sizin yazılı talebinize istinaden yapabileceğimizden, internet sitemizde yer almasını uygun gördüğünüz e-posta adresini bize dernek@sjd.org.tr üzerinden internet sitemize eklememiz talebiyle iletmenizi rica ediyoruz.


Son olarak; Coğrafi Elçiler Şehir Temsilciliğini başlatıyoruz! Siz de bulunduğunuz şehrin temsilcisi olarak coğrafi elçiler sayfasında yer almak isterseniz yine bize dernek@sjd.org.tr üzerinden ulaşmanızı rica ediyoruz. Siz temsilcilerimiz sayesinde o şehir/ ülke ile ilgili güvenilir bilgi almak isteyen öğrenci ve mezunlarımız arasındaki dayanışmayı arttırmayı, hatta bulunduğunuz şehir ve bölgelerde yaşayanları bir araya getirecek sizlerin insiyatifinde düzenlenen buluşmalar sayesinde güçlü Saint-Joseph’liler camiasının birliğini tüm dünyada da güçlendirmeyi hedefliyoruz.


Ek önerileriniz ve sorularınız için bize daima +90 552 896 19 71 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


Kıymetli katkılarınız için teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız.


Saint-Joseph’liler Derneği


47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page