top of page
Ara
  • Saint-Joseph'liler Derneği

Öğretmenler Gününde SJ Club Ayrıcalıklarınızdan Yararlanmaya Başlayın!

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz,


Saint-Joseph’liler Derneği olarak 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyor, tüm emekleriniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.


Bir de bu özel günde küçük bir hatırlatma yapmak isteriz. Lisemizde görev yaptığınız süre boyunca derneğimizin SJ Club üyesisiniz. Bu üyelik size Fr. Caporal Sosyal Tesisleri de dahil olmak üzere 100’den fazla SJ Club Üye Kuruluşunda indirimli ürün ve hizmetlerden faydalanma ayrıcalığı sağlıyor, dernek etkinliklerine katılabilmenizi mümkün kılıyor.


Üyelik ayrıcalıklarından yararlanmak için:

  1. Buraya tıklayarak altı sorudan oluşan kısa anketimizi doldurmanız,

  2. Bir adet fotoğrafınızı isim, soyad, bilgileriyle beraber dernek@sjd.org.tr adresimize göndermeniz,

  3. Biz sizin profil bilgilerinizi düzenledikten sonra size göndereceğimiz SMS’teki bağlantıyı kullanarak kartınızı mobil cihazınıza indirmeniz yeterli.


Sizlere başarı ve kolaylıklar diliyoruz.


Sevgi ve saygılarımızla,


Not: SJ Club üyeliği, tüzükteki asıl üyelik şartını (Saint-Joseph Lisesinde en az bir yıl öğrenim görmüş olma) karşılamayan camia mensupları için geçerli bir üyelik biçimidir. Dernek organlarına seçme ve seçilme hakkının dışında tüm ayrıcalıkları kapsamaktadır. Lisemizde kayıtlı olan tüm öğretmen ve personeller herhangi bir ücret ödemeden SJ Club üyeliğinden faydalanabilmektedir.


27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page