top of page
Ara
  • Saint-Joseph'liler Derneği

3. Dönem Mentorluk Programı için 2 Haziran’a kadar başvurularınızı bekliyoruz!

Değerli Saint-Joseph’liler;


Hayat yolculuğumuzda hepimiz farklı yollardan geçiyoruz ve bu yollardan bizden daha önce yürümüş olanlar var. Onların deneyimleri, biz kendi yolumuzu aydınlatırken bizim en büyük ışık kaynağımız olabilir.


Camiamızın dayanışmasına güç katmasını hedeflediğimiz, gönüllülük esasına dayalı mentorluk programının ilk iki dönemini, sizlerin desteği sayesinde 79 eşleşmeyle geride bıraktık.


Değerli deneyimlerinizle diğer mezunlarımızın, öğrenci kardeşlerimizin yoluna ışık tutmak için; ya da yolunuzu aydınlatmada güvenilir bir rehber bulmak için, gelin mentor ve mentoré’ler olarak Parcours Pro SJ’nin bir parçası olun ve dayanışmamıza güç katın!


Haziran - Aralık 2023 dönemi başvurularınızı heyecanla bekliyoruz!

Sevgi ve saygılarımızla,


Saint-Joseph’liler Derneği


Notlar:

  • Lise öğrencileri mentorelerimiz için son başvuru tarihi 16 Mayıs’tır. Başvuran lise öğrencileriyle zoom üzerinden mentorluk hedef belirleme atölyesi yapılacaktır.

  • Ocak 2020'den bu yana başvuru formunu doldurmuş mentor ve Kasım 2022 eşleşmesinden sonra form doldurmuş mentoré'lerin ayrıca başvurmasına gerek yok, daha önceden ilettiğiniz formlarınız ile sizleri eşleştirme sürecine dahil edeceğiz.


71 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bình luận


bottom of page