top of page
Ara
  • Saint-Joseph'liler Derneği

Babalar günü hediyenizi şimdiden hazır edin!

Değerli Saint-Joseph’liler,


"Bir baba için en güzel hediye çocukların mutlu olmasıdır." diye düşünenlerdenseniz ve bu yıl babalar gününde değişik ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, babanız adına Mişel Tagan Burs fonuna bağış yapabilir, hem babanızı, hem de okulumuzda desteğe ihtiyacı olan kardeşlerimizi mutlu edebilirsiniz.


Bağışınızı doğrudan Mişel Tagan Eğitim Bursuna özel açılan banka hesabına gönderip sonrasında dernek@sjd.org.tr adresimize iletirseniz, bir hafta içinde babanıza bağış sertifikasını ulaştırabiliriz.


Babalar gününe (19 Haziran) yakın bir zamana denk gelsin, erken gitmesin derseniz onu da ayrıca belirtmeniz yeterli.

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı

  • Sertifikanın Teslimat Adresi ve Alıcı Adı

  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

  • Bağış havale/eft dekontu

Not: Sertifika metni üzerinde bağış tutarı belirtmiyoruz, önerimiz en az 200 TL tutarında bir bağış yapmanız.


Saygılarımızla,


MİŞEL TAGAN EĞİTİM BURSU - AKBANK

Şube Kodu - Adı :0256 - MODA/İST.

Hesap No :0123066

IBAN :TR580004600256888000123066

Döviz Cinsi :TL


Saint-Joseph'liler Derneği Mişel Tagan Eğitim Bursu


Dile kolay tam 39 yıl, 1975-2014 yılları arasında Saint-Joseph'te Fransızca öğretmenliği yapan değerli hocamız Mişel Tagan 31 Ağustos 2017 günü aramızdan ayrıldı.


Değerli öğretmenimizin adına, Saint-Joseph'liler Derneği Eğitim Bursuna göstermiş olduğunuz kıymetli katkılar ile 2017 ve 2018 döneminde 70.000 TL tutarında destek sağladı. Tüm burs çalışmalarında olduğu gibi, İstanbul Özel Saint-Joseph Lisesi tarafından yapılan değerlendirme takip edilerek belirlenen destek tutarları öğrencilerimize aktarıldı.


Aralık 2021'den itibaren Mişel Tagan Eğitim Burs sayfasını, Genel Eğitim Bursu sayfasından ayırarak farklı bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Bu tarihten önce yapılan bağışları https://fonzip.com/sjdernek/bagis sayfasından takip edebilirsiniz.


Gelecek dönemde de görev yaptığı süre boyunca çok sayıda öğrencisinin hayatına dokunan Mişel Tagan adına sağlanacak desteğe katkı vermenizi rica ediyoruz.


Sevgi ve saygılarımızla,

171 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page