top of page
Ara

Artık Üyelik Kartınız Telefonunuzda!

Güncelleme tarihi: 16 Mar 2022

Cüzdanınızdaki kart kalabalığından sıkılmış olduğunuzu tahmin ediyoruz. Hatta sırf bu yüzden SJ Club kartınızı yanınızda taşımıyor, bazı indirimleri kaçırıyor bile olabilirsiniz. Bizler de aynı durumdayız. Bu duruma bir çözüm olarak artık üyelik kartlarınızı dijital olarak telefonunuza yükleyebileceksiniz.


Apple Wallet ve Google Pay uyumlu dijital üyelik kartınızı kolayca telefonunuza yükleyebilir, üye kuruluşlarda telefonunuzdaki kartı göstererek kartınızın sağladığı tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.


Dijital üyelik kartınızı 3 dakikada oluşturun:


Fonzip profilinize buraya tıklayarak e-posta adresinizle giriş yapabilir ya da aynı link üzerinden Facebook/LinkedIn hesaplarınızla bağlanabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda isminizin sol yanındaki fotoğrafınızı değiştirebilir, eğer bölme boşsa fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz. Sayfayı yenilediğinizde isminizin altında beliren “Üyelik kartım” tuşuna tıklayın ve oluşan kart görselin telefonunuzun işletim sistemine göre ilgili bağlantıya tıklayarak telefonunuza aktarın.. Artık kartınızla ülkede bulunan tüm SJ Club üye kuruluşlarındaki ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.


Eğer bir sorun yaşarsanız e-posta ile dernek@sjd.org.tr adresinden, whatsapp ile 0552 896 19 71, telefon çağrısıyla 0216 414 42 48 ve 450 54 84 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla,


304 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page