top of page
Ara
  • Saint-Joseph'liler Derneği

23 Nisan’da Depremzede Öğrencilerin Yanındayız!

Değerli Saint-Joseph'liler,


Okulumuz, Derneğimizin ve Okul Aile Birliği’nin desteğiyle deprem bölgesine yardım göndermeye devam ediyor.


Sizlere bu sefer de Sosyal Farkındalık ve Dayanışma Kulübümüzün başlattığı yeni kampanyayı duyurmak istiyoruz:


Kulüp öğrencilerimiz, Hatay'ın Defne ilçesinde bulunan deprem mağduru öğrencilere kırtasiye, kitap ve oyuncak yollamak üzere kolları sıvadılar. Ayrıca, Güneysöğüt Bedii Sabuncu Ortaokulunda okuyan öğrencilere bayramlık kıyafetler hediye edilebilmesi için de yardıma ihtiyaçları var.


Sizler de tek tek veya grup olarak, bir veya birkaç öğrenciyi giydirmek isterseniz dernek@sjd.org.tr üzerinden bize ulaşarak isim yazdırabilirsiniz. Bizler size bir öğrenci tahsis edeceğiz ve kıyafet alınacak öğrencinin yaş ve beden bilgilerini sizinle paylaşacağız.


Bu kampanya 12 Nisan tarihinde son bulacaktır. Bayramdan önce de bölgeye gidip hediyeleri elden teslim etmeyi hedefliyoruz.


Saint Joseph Camiası olarak bugüne kadar yaptığınız ve bundan sonra yapacağınız tüm yardımlar için hepinize teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,

İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi

Saint Joseph Lisesi Okul Aile Birliği

Saint Joseph’liler Derneği


Not: Kıyafet takımı kazak, pantolon, etek ve eşofmandan oluşmaktadır. Opsiyonel olarak çorap, toka, tarak vb. hediyeler de ekleyebilirsiniz. Yardımlarınızı “İstanbul Saint Joseph Lisesi Ana Kapısına” bırakabilirsiniz. Güvenlik Görevlilerimiz gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

116 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page