top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıEsendal '10

Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi ©

Argüden Yönetişim Akademisi tarafından hazırlanan “Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi” başlıklı çalışma geçtiğimiz ay yayımlandı. İyi örnekleri öne çıkarıp şirketlere birbirlerini kıyaslama şansı vererek daha sürdürülebilir bir gelecek için iş dünyasını harekete geçirmeyi amaçlayan Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi, Uluslararası Entegre Raporlama Konseyi IIRC’nin 17 Mayıs 2019 tarihinde Londra’da düzenlenen Global Konferans’ında tanıtıldı. Çalışmanın sonuçları, dünyadan pek çok fikir liderinin dahil olduğu dinleyici kitlesi tarafından ilgiyle karşılandı.


Kamu, sivil toplum, özel sektör ve küresel düzeyde yönetişim kalitesini artırmayı hedefleyen Argüden Yönetişim Akademisi önemli bir çalışmaya daha imza attı. “Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi” başlıklı çalışma, Uluslararası Entegre Raporlama Konseyi (IIRC) tarafından 17 Mayıs 2019 tarihinde Londra’da düzenlenen Global Konferans’ta uluslararası kamuoyu ile paylaşıldı.


Haberin devamı için : http://bit.ly/2GTFe1w


Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi uluslararası çevrelerden büyük ilgi gördü


Argüden Yönetişim Akademisi, Uluslararası Entegre Raporlama Konseyi (IIRC) tarafından 16-17 Mayıs 2019 tarihlerinde İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen Global Konferans’a davet edildi. Entegre Rapor hazırlayan Türkiye’deki ilk kurum ve Dünya’daki ilk 10 STK’dan biri olan Argüden Yönetişim Akademisi, konferansta kendi Entegre Raporlama Serüvenini paylaştı. 

Argüden Yönetişim Akademisi bu etkinlikte ayrıca Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi’nin de lansmanını yaptı. Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi’nin sonuçları, dünya genelinden konferansa katılan, entegre düşünme ve iyi yönetişim alanındaki önemli fikir liderleri tarafından beğeni ve ilgiyle karşılandı.


"Bu önemli projenin gönüllü elçisi olmaktan büyük memnuniyet duyarım." Prof. Mervyn King, IIRC - Kurucu ve Onursal Başkan


Sürdürülebilirlik Yönetişim Karnesi © Proje Ekibi:

Dr. Yılmaz Argüden

Dr. Fatma Öğücü Şen

Gizem Argüden

Kübra Koldemir

Pınar Ilgaz

Dr. Erkin Erimez

Çağhan Karanberk 

17 Mayıs 2019

65 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page