• Saint Joseph Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Başkan'ın Mesajı

2018 bir değişim yılı olarak devam ediyor. Ofisimizde artık iki mezunumuz görev alıyor, yeni bir dernekçilik anlayışıyla, dinamik bir yapıda planlamalarımızı yapıyoruz. Amacımız camiamızı çağın getirdiği tüm imkanlardan faydalanarak daha yakın bir iletişim içinde tutmak. Bu çabalarımızda bizlere sonsuz desteklerini sunan önceki dönem yönetim kurullarına, Divan Kurulu’na, okulumuza ve siz değerli üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu amaçla hazırladığımız mobil uygulamayı kısa bir süre sonra kullanımlarınıza sunacağız. Dernek üyelerine özel avantajlar sağlarken, bir araya geleceğimiz keyifli ortamları bizlere sunacak olan uygulama aynı zamanda temel iletişim platformumuz olmaya aday.

Saint-Joseph’li kimliğini hayatının her noktasında yaşamak isteyen üyelerimiz için “SJ Butik” yeni bir kapsamla ele alınıyor. Keyifle kullanacağınızı umduğumuz, özel günlerimize renk katacak ürünlere mobil uygulamanızdan, internet sitemizden basit bir işlemle erişebileceksiniz.

Diğer yandan sizlerle daha sık bir araya gelebilmek, bilgi ve tecrübelerimizi keyifli ortamlarda paylaşabilmek amacıyla çeşitli sohbet toplantıları, seminerler, sinema geceleri düzenliyoruz. Dostlarınız ile katılımlarınız bizleri motive ederken çalışmalarımıza güç katacaktır.

Yaz aylarına girerken okulumuz tarafından düzenlenen harika törenle üniversite sıralarına uğurladığımız kardeşlerimiz ile 3 Kasım tarihinde ‘Retour en Novembre’ toplantısında bir araya geliyoruz. Amacımız eğitim hayatları süresince kendilerine nasıl yardımcı olabileceğimizi onlardan dinlemek, Girişimcilik Kulübü faaliyetleri konusunda bilgi vermek. Kendilerine şimdiden bu yeni dönemde sonsuz başarılar diliyoruz, umarız ki hayatlarının her döneminde Saint-Joseph’li olmanın haklı gururunu yaşar ve yaşatırlar.

28 Ekim tarihinde Divan Kurulu toplantımızı gerçekleştireceğiz. 25 yılını dolduran üyelerimizin katılımları ile düzenlenen toplantımızda çalışmalarımızı birlikte değerlendirme imkanı bulurken tecrübelerinden faydalanma imkanı bulmaktayız. Toplantıda sosyal tesislerin işletmesi ile ilgili hukuki süreci de değerlendirerek gelecek döneme dair planlamamızı hazırlayacağız. 

93 Mezunlarımıza, acısını hala hissettiğimiz Kaan Onuk’93 anısına toplamış oldukları burs desteği için teşekkürlerimizi sunarız. Sizlerin de değerli katkılarını bekleriz.

Zorlu ekonomik koşulları getiren 2018 yılının tüm Saint-Joseph camiası için yeni başarılara vesile olmasını diler,dayanışmanın, sevgi ve saygının sürekli artarak devamını dileriz.
 

Sevgi ve saygılarımla,
 

Güray Karacar

Yönetim Kurulu Başkanı

© Her Hakkı Saklıdır

ylg3.png